Logitech AV Stand

Cena produktu Logitech AV Stand není známa.

 

Popis produktu Logitech AV Stand: Ostatní parametry Kompatibilita: Apple iPad, Apple iPad 2 Typ příslušenství: stojan Určeno pro: Tablety Logitech AV Stand for iPad rozšíří vaše možnosti sdílení médií ze zařízení iPad. Sledujte vi... > více informací


Logitech AV Stand - popis

nahoru

Ostatní parametry Kompatibilita: Apple iPad, Apple iPad 2 Typ příslušenství: stojan Určeno pro: Tablety Logitech AV Stand for iPad rozšíří vaše možnosti sdílení médií ze zařízení iPad. Sledujte videa z YouTube, filmy z iTunes a další na vašem zařízení iPad a nebo připojte přiložený kompozitní kabel pro přenos obrazu do vašeho televizoru s tímto univerzálním podstavcem se stereo reproduktory.. A jelikož na hudbě také záleží, díky reproduktoru si budete moci vychutnat plný, stereofonní zvuk. K dispozici máte dokonce přídavný vstup 3,5 mm pro přehrávače MP3 a ostatní zdroje zvuku. Vychutnejte si při přehrávání kvalitnější zvukové podání, než poskytují vestavěné reproduktory tabletu. Univerzální stojánek můžete nastavit prakticky do libovolného úhlu - sklopit při psaní nebo narovnat při sledování. Na výšku nebo na šířku. Všechno je možné. Chcete-li ovládat vaše videa a hudbu přes celou místnost, stačí vzít do ruky přiložený dálkový ovladač, pohodlně se usadit a užívat si. Víc než jen reproduktor, víc než jen stojánek - pokud vašemu zařízení iPad dochází energie, máte k dispozici stanici pro nabíjení. Zařízení můžete do stojánku usadit a dobíjet i po vypnutí reproduktorů. Celkový výkon reproduktorů je 5W (RMS) při pěkném frekvenčním rozsahu 20 Hz až 20 kHz. Pro přenos videosignálu je připraven kompozitní výstup a součástí je také přídavný vstup 3,5 mm. Tento produkt byl certifikován, že splňuje provozní požadavky společnosti Apple, takže si můžete být jisti, že je kompatibilní s vaším zařízením iPad.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech AV Stand užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra pro tablety nebo Ochranné folie pro tablety, Klávesnice pro tablety, Stylusy.

Nejlevnější Logitech AV Stand akční ceny - Levné Logitech AV Stand

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Logitech AV Stand stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Logitech AV Stand najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dokovací stanice pro tablety.