Logitech AV Stand

Cena produktu Logitech AV Stand není známa.

 

Popis produktu Logitech AV Stand: Ostatní parametry Kompatibilita: Apple iPad, Apple iPad 2 Typ příslušenství: stojan Určeno pro: Tablety Logitech AV Stand for iPad rozšíří vaše možnosti sdílení médií ze zařízení iPad. Sledujte vi... > více informací


Logitech AV Stand - popis

nahoru

Ostatní parametry Kompatibilita: Apple iPad, Apple iPad 2 Typ příslušenství: stojan Určeno pro: Tablety Logitech AV Stand for iPad rozšíří vaše možnosti sdílení médií ze zařízení iPad. Sledujte videa z YouTube, filmy z iTunes a další na vašem zařízení iPad a nebo připojte přiložený kompozitní kabel pro přenos obrazu do vašeho televizoru s tímto univerzálním podstavcem se stereo reproduktory.. A jelikož na hudbě také záleží, díky reproduktoru si budete moci vychutnat plný, stereofonní zvuk. K dispozici máte dokonce přídavný vstup 3,5 mm pro přehrávače MP3 a ostatní zdroje zvuku. Vychutnejte si při přehrávání kvalitnější zvukové podání, než poskytují vestavěné reproduktory tabletu. Univerzální stojánek můžete nastavit prakticky do libovolného úhlu - sklopit při psaní nebo narovnat při sledování. Na výšku nebo na šířku. Všechno je možné. Chcete-li ovládat vaše videa a hudbu přes celou místnost, stačí vzít do ruky přiložený dálkový ovladač, pohodlně se usadit a užívat si. Víc než jen reproduktor, víc než jen stojánek - pokud vašemu zařízení iPad dochází energie, máte k dispozici stanici pro nabíjení. Zařízení můžete do stojánku usadit a dobíjet i po vypnutí reproduktorů. Celkový výkon reproduktorů je 5W (RMS) při pěkném frekvenčním rozsahu 20 Hz až 20 kHz. Pro přenos videosignálu je připraven kompozitní výstup a součástí je také přídavný vstup 3,5 mm. Tento produkt byl certifikován, že splňuje provozní požadavky společnosti Apple, takže si můžete být jisti, že je kompatibilní s vaším zařízením iPad.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech AV Stand užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra pro tablety nebo Stojánky pro tablety, Klávesnice pro tablety, Stylusy.

Nejlevnější Logitech AV Stand akční ceny - Levné Logitech AV Stand

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Logitech AV Stand stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Logitech AV Stand najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dokovací stanice pro tablety.